
1 / 9
EGR vārsts
SKU: MDV59711
30.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Ford |
| Модель | C-MAX II |
| Год | 2014 |
| Кузов | Минивэн |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 85 kW |
| Код двигателя | T1DA |
| Пробег | 140 000 км |
| Цвет | deep impact blue / HA |
| VIN | WF0JXXWPBJEY44077 |
| Код произв. | S71519206A |
| OEM код | 3C60 |
| Другие коды | PDH19206A |
Категория: Клапан EGR
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Izplūdes gāzu spiediena sensors
Ford · C-MAX II · 2014 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV61414

Dzinējs
Ford · C-MAX II · 2013 · 2.0L 120kW
700.00 €MDV94228

Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Ford · C-MAX II · 2010 · 1.6L 85kW
30.29 €MDV95062

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Ford · C-MAX II · 2014 · 1.6L 85kW
45.00 €MDV60541

Stūres drošības spilvens
Ford · C-MAX II · 2014 · 1.6L 85kW
35.34 €MDV59069
Rokturu komplekts
Ford · C-MAX II · 2010 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV90510






