
1 / 10
Sānu gaisa režģis
SKU: MDV64656
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Mini |
| Модель | Paceman (R61) |
| Год | 2013 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 140 kW |
| Код двигателя | N18 B16 A |
| Пробег | 124 000 км |
| Цвет | crystal silver / B12 |
| VIN | WMWSS720X0WN50986 |
| Код произв. | S0481138A |
Категория: Боковая воздушная решётка
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Centrālais gaisa ventilācijas režģis
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV64655

Centrālais gaisa ventilācijas režģis
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV64652

Atpakaļskata spogulis (salonā)
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV64742

Saulesbriļļu glabāšanas kaste
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV66044

Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
504.95 €MDV65274

Priekšējais detaļu komplekts
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
1110.89 €MDV71466








