
1 / 7
Aizmugurējā pārsega slēdzene
SKU: MDV70436
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Skoda |
| Модель | Superb B5 (3U) |
| Год | 2007 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 103 kW |
| Код двигателя | BSS |
| Пробег | 129 264 км |
| Цвет | capuccino beige / LF8H |
| VIN | TMBBR63U989009965 |
| Код произв. | CZV873U0827573A |
| OEM код | 3U0827573A |
Категория: Замок задней крышки
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Dzinēja vadības bloks
Skoda · Superb B5 (3U) · 2007 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV88121
Sēdekļu apsildes slēdzis
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV14340

Stūres drošības spilvens
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV12115

Stūres pogas / slēdži
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV15111

Aizdedzes ECU komplekts
Skoda · Superb B5 (3U) · 2003 · 1.9L 96kW
35.34 €MDV54883

Rumba
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
20.20 €MDV3640


