
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV81914
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Volkswagen |
| Модель | PASSAT B7 |
| Год | 2011 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 103 kW |
| Код двигателя | CFFB |
| Пробег | 153 000 км |
| Цвет | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZCE037314 |
| Код произв. | 3AA805911 |
| OEM код | 3AA805911A |
Категория: Подкрылок
Фото донорского авто

1 / 10
Похожие товары

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B7 · 2012 · 2.0L
10.10 €MDV92681

Dzinēja apakšas aizsargs
Volkswagen · PASSAT B7 · 2010 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV43428

Dzinēja pārsega amortizators
Volkswagen · PASSAT B7 · 2013 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV23711

Dzinēja pārsega eņģe (-es)
Volkswagen · PASSAT B7 · 2013 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV23664

Dzinēja apakšas aizsargs
Volkswagen · PASSAT B7 · 2010 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV41767

Apakšējā bampera daļa (lūpa)
Volkswagen · PASSAT B7 · 2010 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV41687






