
1 / 7
Stūres statņa elektriskā daļa
SKU: MDV89050
151.49 €
Написать в WhatsApp| Марка | Ford |
| Модель | Kuga II |
| Год | 2017 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 1.5L 134 kW |
| Код двигателя | M9MA |
| Пробег | 37 245 км |
| Цвет | guard / 1D |
| VIN | WF0AXXWPMAHK38639 |
| Код произв. | 41519611A |
| OEM код | A0068286 |
| Другие коды | 41519611A |
Категория: Электрическая часть
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Stabilizators
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
25.25 €MDV72051

Priekšējais šķērsnis
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
55.55 €MDV72021

Priekšpusē amortizators ar atsperi
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
102.01 €MDV88430

Vidējais kardāns
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
383.76 €MDV79815

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
434.25 €MDV70977

Akumulatora kaste
Ford · Kuga II · 2017 · 1.5L 134kW
10.10 €MDV80469





