
1 / 8
Gateway vadības modulis
SKU: MDV97454
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touran I |
| Год | 2007 |
| Кузов | Минивэн |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.9L 77 kW |
| Код двигателя | BXE |
| Пробег | 153 248 км |
| Цвет | reflexsilber / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZ7W052529 |
| Код произв. | 1K0907530K |
| OEM код | 5WK50000B |
| Другие коды | 1K0907951 |
Категория: Модуль управления gateway
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Gateway vadības modulis
Volkswagen · Touran I · 2006 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV33982
Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Touran I · 2006 · 1.9L 77kW
20.20 €MDV88159

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Touran I · 2006 · 2.0L 82kW
20.20 €MDV94622

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV12754

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Touran I · 2008 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV60952

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV80269





