
1 / 6
Slieksnis
SKU: MDV100327
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2013 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.0L 92 kW |
| Engine code | M1DA |
| Mileage | 150 946 km |
| Color | race red / ZC |
| VIN | WF0KXXGCBKDE41019 |
| Mfr. code | BM51A10155A |
| OEM code | BM51A10154A |
| Other codes | 11371 |
Category: Sill
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dubļusargu komplekts
Ford · Focus · 2008 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV28966

Dubļusargu komplekts
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
35.00 €MDV103580

Dubļusargu komplekts
Ford · Focus · 2013 · 1.0L 92kW
35.00 €MDV100368

Aizmugurējais dubļusargs
Ford · Focus · 2011 · 2.0L 120kW
20.00 €MDV99018

Antena (GPS antena)
Ford · Focus · 2012 · 1.0L 92kW
15.15 €MDV94285

Radio antena
Ford · Focus · 2013 · 1.0L 92kW
20.20 €MDV55550


