
1 / 8
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV100396
70.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Seat |
| Model | Ibiza IV (6J,6P) |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 63 kW |
| Engine code | CGGB |
| Mileage | 71 000 km |
| Color | candyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ6JZBR185031 |
| Mfr. code | 6J0880201K |
| OEM code | 34096014A |
| Other codes | 6700NE200020969 |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Stūres drošības spilvens
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2008 · 1.4L
100.99 €MDV69028

Rokturu komplekts
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 59kW
15.15 €MDV87875

Rokturu komplekts
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2013 · 1.2L 51kW
35.34 €MDV64567
Rokturu komplekts
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.4L 63kW
80.79 €MDV80880

Stūre
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 110kW
180.00 €MDV100433

Rokturu komplekts
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.2L
45.00 €MDV103575











