
1 / 5
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
SKU: MDV100481
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 93 000 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1513081 |
| Mfr. code | 28184JD45A |
| OEM code | PN3000FA |
| Other codes | CL08180083354 |
Category: Radio/CD/DVD/GPS head unit
Description
Sec.code not included
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
25.25 €MDV92266

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
25.25 €MDV91551

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV62989

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
120.00 €MDV96916
