
1 / 7
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
SKU: MDV91551
25.25 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 282 |
| Mileage | 159 889 km |
| Color | red / Z10 |
| VIN | SJNFCAJ10U1449915 |
| Mfr. code | 28185JD05A |
| OEM code | PN3001FA |
| Other codes | CL081990157244 |
Category: Radio/CD/DVD/GPS head unit
Description
Sec.code not included
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
25.25 €MDV92266

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV62989

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
120.00 €MDV96916

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.00 €MDV100462





