
1 / 7
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
SKU: MDV91551
25.25 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 282 |
| Nobraukums | 159 889 km |
| Krāsa | red / Z10 |
| VIN | SJNFCAJ10U1449915 |
| Ražotāja kods | 28185JD05A |
| OEM kods | PN3001FA |
| Citi kodi | CL081990157244 |
Kategorija: Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Apraksts
Sec.code not included
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
25.25 €MDV92266

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV62989

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
120.00 €MDV96916

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV103263





