
1 / 6
Papildu bremžu signāla lukturis
SKU: MDV92154
35.34 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 282 |
| Nobraukums | 159 889 km |
| Krāsa | red / Z10 |
| VIN | SJNFCAJ10U1449915 |
| Ražotāja kods | 26590JD00A |
| OEM kods | 89072564 |
Kategorija: Papildu bremžu signāla lukturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80763

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV98156

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV101206

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
30.00 €MDV98198

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190





