
1 / 6
Papildu bremžu signāla lukturis
SKU: MDV92154
35.34 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 282 |
| Mileage | 159 889 km |
| Color | red / Z10 |
| VIN | SJNFCAJ10U1449915 |
| Mfr. code | 26590JD00A |
| OEM code | 89072564 |
Category: Third/center stoplight
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80763

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV98156

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV101206

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
30.00 €MDV98198

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190





