
1 / 6
Papildu bremžu signāla lukturis
SKU: MDV98198
30.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2013 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 126 901 km |
| Color | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Mfr. code | 26590BR00A |
| OEM code | 89318795 |
Category: Third/center stoplight
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80763

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV98156

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV101206

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190






