
1 / 6
Papildu bremžu signāla lukturis
SKU: MDV98198
30.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 901 km |
| Krāsa | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Ražotāja kods | 26590BR00A |
| OEM kods | 89318795 |
Kategorija: Papildu bremžu signāla lukturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80763

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV98156

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV101206

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190






