
1 / 8
Aizmugurē atstarotājs
SKU: MDV90244
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 901 km |
| Krāsa | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Ražotāja kods | 22850100R |
| OEM kods | 26560BR00A |
Kategorija: Aizmugurē atstarotājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV70686

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
5.00 €MDV90105

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
5.00 €MDV90103

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV94721

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.5L
5.00 €MDV69634






