
1 / 9
Aizmugurējais lukturis pārsegā
SKU: MDV93377
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 901 km |
| Krāsa | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Ražotāja kods | 89503209 |
| OEM kods | B26550BR01A |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis pārsegā
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV85430

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV98061

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93378

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L 108kW
5.00 €MDV18945

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.6L 84kW
5.00 €MDV41677





