
1 / 9
Aizmugurējais lukturis pārsegā
SKU: MDV93377
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2013 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 126 901 km |
| Color | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Mfr. code | 89503209 |
| OEM code | B26550BR01A |
Category: Tailgate rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV85430

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV98061

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93378

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L 108kW
5.00 €MDV18945

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.6L 84kW
5.00 €MDV41677





