
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV101726
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2013 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 126 901 km |
| Color | new grey / KAD |
| VIN | SJNFCAJ10U2701574 |
| Mfr. code | 63841BR20A |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92558

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV92550

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
25.25 €MDV92551

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92540

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92545

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.29 €MDV92466






