
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92558
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 72 568 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1535531 |
| Mfr. code | 63841EY10A |
| OEM code | 63843EE10A |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92545

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV92550

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
25.25 €MDV92551

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92540

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.29 €MDV92466

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L
35.34 €MDV92471









