
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92558
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 72 568 km |
| Krāsa | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1535531 |
| Ražotāja kods | 63841EY10A |
| OEM kods | 63843EE10A |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92545

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV92550

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
25.25 €MDV92551

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92540

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.29 €MDV92466

Apakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L
35.34 €MDV92471









