
1 / 16
Parkošanās sensors PDC
SKU: MDV81693
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 72 568 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1535531 |
| Mfr. code | 28438BG00A |
| OEM code | 24017JD00A |
| Other codes | 2411090347 |
Category: Parking PDC sensor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Parkošanās sensors PDC
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.00 €MDV99551

Parkošanās sensors PDC
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.00 €MDV99691
Signalizācijas vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
15.00 €MDV105097
Dzinēja vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV104776
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV105066
Drošinātāju bloks
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
35.00 €MDV105108









