
1 / 8
Aizmugurējais lukturis pārsegā
SKU: MDV98061
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 132 052 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Ražotāja kods | 89503189 |
| OEM kods | 0003 |
| Citi kodi | B26555BR01A |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis pārsegā
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV85430

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93378

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93377

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L 108kW
5.00 €MDV18945

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.6L 84kW
5.00 €MDV41677







