
1 / 12
Priekšējā arka
SKU: MDV97959
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 132 052 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Ražotāja kods | 63810BR01A |
Kategorija: Priekšējā arka
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Antena (GPS antena)
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
50.00 €MDV104572

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV81246

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV81248

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
15.15 €MDV29324

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
10.10 €MDV29326

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV87406







