
1 / 12
Priekšējā arka
SKU: MDV97959
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 132 052 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Mfr. code | 63810BR01A |
Category: Front arch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV81248

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV81246

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
15.15 €MDV29324

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
10.10 €MDV29326

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV87406

Aizmugurējā arka
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV20299







