
1 / 7
Radiatoru dekoratīvā apdare
SKU: MDV101065
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK IV |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 107 kW |
| Engine code | AOBA |
| Mileage | 109 332 km |
| Color | blue ambition / A1 |
| VIN | WF0EXXGBBE8S06842 |
| Mfr. code | 6M2116613A |
| OEM code | D2L4A |
Category: Radiator trim
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Radiatoru dekoratīvā apdare
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV82421

Radiatoru dekoratīvā apdare
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 1.8L 92kW
10.10 €MDV89508

Radiatoru panelis
Ford · Mondeo MK IV · 2013 · 2.0L 120kW
52.35 €MDV58872

Gaisa plūsmas novirzītājs (-i)
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 1.6L
5.00 €MDV102647

Gaisa plūsmas novirzītājs (-i)
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 1.6L
5.00 €MDV102649

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788

