
1 / 7
Radiatoru dekoratīvā apdare
SKU: MDV101065
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 107 kW |
| Dzinēja kods | AOBA |
| Nobraukums | 109 332 km |
| Krāsa | blue ambition / A1 |
| VIN | WF0EXXGBBE8S06842 |
| Ražotāja kods | 6M2116613A |
| OEM kods | D2L4A |
Kategorija: Radiatoru dekoratīvā apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Radiatoru dekoratīvā apdare
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV82421

Radiatoru dekoratīvā apdare
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 1.8L 92kW
10.10 €MDV89508

Radiatoru panelis
Ford · Mondeo MK IV · 2013 · 2.0L 120kW
52.35 €MDV58872

Gaisa plūsmas novirzītājs (-i)
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 1.6L
5.00 €MDV102647

Gaisa plūsmas novirzītājs (-i)
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 1.6L
5.00 €MDV102649

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788

