
1 / 17
Dzinējs
SKU: MDV101356
1000.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Dacia |
| Model | Sandero |
| Year | 2018 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 626 |
| Mileage | 99 653 km |
| Color | noir / 676 |
| VIN | UU15SDKJC58713960 |
| Mfr. code | K9K626 |
| OEM code | K9K |
Category: Engine
Description
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=k9pBeIiR8kI ---------------------------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšpusē bampera turētājs
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
35.00 €MDV103802

Antena (GPS antena)
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
30.00 €MDV104021

Vilkšanas āķis
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
15.00 €MDV103461

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
45.00 €MDV103139
Rokturu komplekts
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
40.00 €MDV101888

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
10.00 €MDV102937





