
1 / 17
Dzinējs
SKU: MDV101356
1000.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Dacia |
| Modelis | Sandero |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 66 kW |
| Dzinēja kods | K9K 626 |
| Nobraukums | 99 653 km |
| Krāsa | noir / 676 |
| VIN | UU15SDKJC58713960 |
| Ražotāja kods | K9K626 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=k9pBeIiR8kI ---------------------------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Priekšpusē bampera turētājs
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
35.00 €MDV103802

Antena (GPS antena)
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
30.00 €MDV104021

Vilkšanas āķis
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
15.00 €MDV103461

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
45.00 €MDV103139
Rokturu komplekts
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
40.00 €MDV101888

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Dacia · Sandero · 2018 · 1.5L 66kW
10.00 €MDV102937





