
1 / 8
Starteris
SKU: MDV103409
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Touran II |
| Year | 2011 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 169 000 km |
| Color | reflexsilber / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZBW084209 |
| Mfr. code | 02Z911024K |
| OEM code | TS18ERL21 |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Vadi (startera)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV103412

Vadi (ģeneratora)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV60237

Dzinējs
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
850.00 €MDV101332

Solenoīda vārsts
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV60223

Apakšspārns
Volkswagen · Touran II · 2010 · 1.6L 77kW
30.29 €MDV49796

Antena (GPS antena)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV103792





