
1 / 8
Starteris
SKU: MDV103409
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Touran II |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 77 kW |
| Dzinēja kods | CAYC |
| Nobraukums | 169 000 km |
| Krāsa | reflexsilber / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZBW084209 |
| Ražotāja kods | 02Z911024K |
| OEM kods | TS18ERL21 |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Vadi (startera)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV103412

Vadi (ģeneratora)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV60237

Dzinējs
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
850.00 €MDV101332

Solenoīda vārsts
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV60223

Apakšspārns
Volkswagen · Touran II · 2010 · 1.6L 77kW
30.29 €MDV49796

Antena (GPS antena)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV103792





