
1 / 8
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV102989
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Touran II |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 77 kW |
| Dzinēja kods | CAYC |
| Nobraukums | 169 000 km |
| Krāsa | reflexsilber / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZBW084209 |
| Ražotāja kods | 7N0907426K |
| OEM kods | 5HB00975150 |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV66257
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV73598

ESP (stabilizēšanas sistēmas) slēdzis
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV31577

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Touran II · 2010 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV47472

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73902

Kvēlsveču relejs
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV102710







