
1 / 8
Papildu bremžu signāla lukturis
SKU: MDV103612
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2008 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BKP |
| Mileage | 146 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZ8E159478 |
| Mfr. code | 1K6945097A |
Category: Third/center stoplight
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Papildu bremžu signāla lukturis
Volkswagen · PASSAT B6 · 2005 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV61346

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV58706

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV64642

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV31349

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L
5.00 €MDV51935

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L
5.00 €MDV50888

