
1 / 9
Vakuumsūknis
SKU: MDV105211
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | BMW |
| Model | 1 E81 E87 |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | N47D20A |
| Mileage | 103 000 km |
| Color | titansilber / 354 |
| VIN | WBAUD720X0E413247 |
| Mfr. code | 20911 |
| OEM code | N47D20A |
Category: Vacuum pump
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 1 E81 E87 · 2011 · 2.0L 85kW
10.10 €MDV77239

Eļļas filtra turētājs / dzesētājs
BMW · 1 E81 E87 · 2010 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV53850

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 1 E81 E87 · 2009 · 2.0L 85kW
15.15 €MDV39214

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 1 E81 E87 · 2005 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV38815

Turbīna
BMW · 1 E81 E87 · 2009 · 2.0L 105kW
35.00 €MDV105797

Turbīna
BMW · 1 E81 E87 · 2008 · 2.0L 130kW
90.89 €MDV77789
