
1 / 10
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV105405
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Skoda |
| Model | Octavia Mk1 (1U) |
| Year | 2002 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 132 kW |
| Engine code | AUQ |
| Mileage | 204 000 km |
| Color | flash red / LF3K |
| VIN | TMBUR41U638687572 |
| Mfr. code | SD7V16 |
| OEM code | 1J0820803K |
| Other codes | 3872610224 |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
20.00 €MDV104684
Aizdedzes ECU komplekts
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
400.00 €MDV104543

Starteris
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
20.00 €MDV105697

Ģenerators
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105402

Stūres pastiprinātāja sūknis
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105423

Eļļas filtra turētājs / dzesētājs
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
10.00 €MDV105417





