
1 / 10
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV105405
15.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia Mk1 (1U) |
| Год | 2002 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.8L 132 kW |
| Код двигателя | AUQ |
| Пробег | 204 000 км |
| Цвет | flash red / LF3K |
| VIN | TMBUR41U638687572 |
| Код произв. | SD7V16 |
| OEM код | 1J0820803K |
| Другие коды | 3872610224 |
Категория: Компрессор (насос) кондиционера воздуха
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Starteris
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
20.00 €MDV105697

Ģenerators
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105402

Stūres pastiprinātāja sūknis
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105423

Eļļas filtra turētājs / dzesētājs
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
10.00 €MDV105417

Karteris
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
25.00 €MDV105430

Sajūga komplekts
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
150.00 €MDV105332





