
1 / 6
Virzulis ar klani
SKU: MDV105522
25.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Mfr. code | K9K892 |
| OEM code | K9K |
Category: Piston with connecting rod
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Virzulis ar klani
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV105529

Virzulis ar klani
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV105533

Virzulis ar klani
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
25.00 €MDV105525

Bloks
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
150.00 €MDV105696

Galva
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105673

Kloķvārpsta
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105674






