
1 / 10
EGR dzesētājs
SKU: MDV105705
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Mfr. code | 147356133R |
| OEM code | 310513A |
Category: EGR valve cooler
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

EGR dzesētājs
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV43740

EGR dzesētājs
Nissan · Note (E11) · 2012 · 1.5L 66kW
20.20 €MDV71233

EGR vārsts
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.5L
15.15 €MDV43709

Izplūdes kolektors
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
10.10 €MDV30366

Izplūdes kolektors
Nissan · Note (E11) · 2011 · 1.5L 66kW
20.20 €MDV47911

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
20.00 €MDV105594










