
1 / 6
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV105594
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Mfr. code | SD6V12 |
| OEM code | 03132606362 |
| Other codes | 92600AZ74A |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Note (E11) · 2008 · 1.6L 81kW
58.90 €MDV65096

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
13.64 €MDV30334

Termostata korpuss
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
10.10 €MDV30462
Rokturu komplekts
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
80.00 €MDV104644
Antena (GPS antena)
Nissan · Note (E11) · 2008 · 1.4L 65kW
20.00 €MDV104714
Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Note (E11) · 2008 · 1.4L 65kW
150.00 €MDV104448











