
1 / 7
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV11988
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 85 kW |
| Mileage | 180 000 km |
| VIN | 12334667 |
| Mfr. code | 4M5113404A |
| OEM code | 4M5113404A |
| Other codes | K1505 |
Category: Rear/tail lights
Similar items

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49338

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
30.29 €MDV49339

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2013 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV36884

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55849

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
15.15 €MDV55851

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Focus · 2009 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV58932











