
1 / 4
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV12686
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 120 kW |
| Engine code | R2AA |
| Mileage | 89 000 km |
| VIN | JMZGH14A601241245 |
| Mfr. code | GS1D66750A |
| OEM code | GS1D66750A |
| Other codes | K1022 |
Category: Other control units/modules
Donor vehicle photos

1 / 5
Similar items

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 6 · 2015 · 2.2L 110kW
15.15 €MDV79526

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
25.25 €MDV31004

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV39626

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
10.00 €MDV101349

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
10.00 €MDV101148

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
5.00 €MDV71948










