
1 / 3
Cita veida salona detaļa
SKU: MDV13665
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.7L 152 kW |
| Engine code | AJD |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 8X23046A94A |
| OEM code | 8X23046A94A |
| Other codes | K1436 |
Category: Other interior part
Donor vehicle photos

1 / 4
Similar items

Cita veida salona detaļa
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
10.10 €MDV34138

Cita veida ārēja detaļa
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV13326

Aizdedzes ECU komplekts
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
150.00 €MDV105875

Dzinējs
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
1700.00 €MDV89557

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824

Aizmugures durvju atvēršanas slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
5.00 €MDV103812











