
1 / 3
Cita veida salona detaļa
SKU: MDV13665
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jaguar |
| Modelis | XF X250 |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.7L 152 kW |
| Dzinēja kods | AJD |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 8X23046A94A |
| OEM kods | 8X23046A94A |
| Citi kodi | K1436 |
Kategorija: Cita veida salona detaļa
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 4
Līdzīgas preces

Cita veida salona detaļa
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
10.10 €MDV34138

Cita veida ārēja detaļa
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV13326

Aizdedzes ECU komplekts
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
150.00 €MDV105875

Dzinējs
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
1700.00 €MDV89557

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824

Aizmugures durvju atvēršanas slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
5.00 €MDV103812











