
1 / 12
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
SKU: MDV18964
25.25 €
Chat on WhatsApp| Make | Infiniti |
| Model | FX |
| Year | 2003 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Petrol / Gas |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 4.5L 235 kW |
| Mileage | 200 000 km |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Mfr. code | 28287CL70A |
| OEM code | 28286CL70A |
| Other codes | FA6224005 |
Category: Screen/display/small screen
Donor vehicle photos

1 / 10
Similar items

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
30.29 €MDV6012

Pulkstenis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6068

Kruīza kontroles vadības bloks
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
40.39 €MDV18739

Skaļrunis priekšējā panelī
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6135

Skaļrunis (-i) priekšējās durvīs
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6132

Paneļa apgaismojuma regulēšanas slēdzis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6095










