
1 / 12
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
SKU: MDV18964
25.25 €
Написать в WhatsApp| Марка | Infiniti |
| Модель | FX |
| Год | 2003 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Бензин / газ |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 4.5L 235 kW |
| Пробег | 200 000 км |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Код произв. | 28287CL70A |
| OEM код | 28286CL70A |
| Другие коды | FA6224005 |
Категория: Экран/ дисплей / маленький экран
Фото донорского авто

1 / 10
Похожие товары

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
30.29 €MDV6012

Pulkstenis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6068

Kruīza kontroles vadības bloks
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
40.39 €MDV18739

Skaļrunis (-i) priekšējās durvīs
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6132

Skaļrunis priekšējā panelī
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6135

Paneļa apgaismojuma regulēšanas slēdzis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6095









