
1 / 7
Eļļas filtra turētājs / dzesētājs
SKU: MDV23882
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Kubistar |
| Year | 2004 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 48 kW |
| Engine code | K9K 704 |
| Mileage | 65 000 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 8200068115A |
| OEM code | K1993 |
Category: Oil filter mounting bracket
Similar items

Zobsiksnas aizsargs
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
6.80 €MDV23777

Zobsiksnas aizsargs
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
5.00 €MDV23844

Sadales vārpsta
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
25.25 €MDV23884

Cita veida dzinēja detaļas
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
15.15 €MDV23883

Vārstu vāks
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
10.10 €MDV23888

Karteris
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
20.20 €MDV23863







