
1 / 7
Degvielas maģistrālā caurule
SKU: MDV31267
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | BMW |
| Model | 3 E46 |
| Year | 2003 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 85 kW |
| Engine code | N42 B18 A |
| Mileage | 95 000 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | K3834 |
| OEM code | N42B18A |
Category: Fuel main line pipe
Similar items

Degvielas maģistrālā caurule
BMW · 3 E46 · 2002 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV24649

Degvielas maģistrālā caurule
BMW · 3 E46 · 2003 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV31804

Degvielas sūknis
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L
30.29 €MDV47058

Sprausla (-i)
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L 110kW
30.00 €MDV101408

Sprausla (-i)
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L 110kW
30.00 €MDV101403

Ieplūdes kolektors
BMW · 3 E46 · 2002 · 2.0L 105kW
15.44 €MDV24725








