
1 / 8
Vidusdaļas apakšas aizsargs
SKU: MDV38609
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Mileage | 0 km |
| Mfr. code | 74815BR00A |
| OEM code | 74815BR30A |
| Other codes | K5145 |
Category: Center/middle under tray cover
Similar items

Vidusdaļas apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV38611

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
15.15 €MDV76883

Dzinēja apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV76855

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV53790

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV38556

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV104421

