
1 / 10
Bampera apakšas aizsargs
SKU: MDV104421
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 110 000 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Mfr. code | 75892 |
| OEM code | 75892BR00A |
Category: Front bumper skid plate/under tray
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
15.15 €MDV76883

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV53790

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV38556

Dzinēja apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV76855

Vidusdaļas apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV38609

Vidusdaļas apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV38611

