
1 / 15
Augšējais režģis
SKU: MDV104281
45.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 110 000 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Mfr. code | 62310BR00A |
Category: Front bumper upper radiator grill
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
58.90 €MDV55516

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.6L 84kW
52.35 €MDV67576

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
70.00 €MDV104046

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV95712

Priekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV95371

Priekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV94177

